לא צריך לשטוף, אורגניקה פארם חווה חקלאית, חמרה

תגיות: טיולים, משקים
אתרים קשורים: חמרה

חוות "אורגניקה פארם" ממוקמת במושב חמרה והיא דוגמה לבית גידול אורגני ייחודי, שמוצריו ובקרת האיכות הנהוגה בו מעמידים אותה בשורה אחת עם המפעלים האורגנים המתקדמים בעולם. את הכל מייצרים כאן לבד.


החווה מציעה מסלול סיור חוויתי בשטחי הגידול האורגנים הכולל הדרכה ותאור האזור מבחינה גיאולוגית, נופית, תצפיות, פריחות וחיות בר המצויות בסביבה. המבקר יוכל לסייר בין הגידולים השונים, לקטוף, להתבשם ולטעום מהצמחים הטריים. בהמשך מגיעים למפעל ולמרכז המבקרים, שם מקבלים הסבר על תהליך הייצור והאריזה ומגוון מוצרי החברה ובהם: תה אורגני, תבלינים ועוד. אורך הסיור  שעה וחצי עד שעתיים.

בנוסף במרכז - הדרכות בנושא איכות הסביבה ותרומת הגידולים האורגנים לבריאות הציבור והסביבה. משפחה או קבוצת מבקרים בכל גודל תזכה לסיור בתיאום מראש במחיר 10 ₪ לאדם. כמובן שניתן לרכוש גם את התוצרת במקום, במחירים טובים. יש חליטות תה מעניינות, בתוספת סטיביה, שהוא ממתיק טבעי, או בלעדיו, יש תפזורות עלים וצמחי תבלין. בקיצור - זה הזמן למלא את המטבח הפרטי שלכם בעניין, זה טעים, בריא, זול ואורגני. "את זה הבאתי במיוחד מהבקעה", תגידו לחברים בסלון אחר כך. 

איפה?

במושב חמרה סעו לחממות, חממה רביעית מימין

טלפון
כמה זה עולה?
בשביל מה?

כי זה טבעי לנו

גישה לנכים
שעות העבודה

א'-ה', 7:00 - 16:00 בתיאום מראש