הייתי בגן עדן לגעת במים בריכה טיפולית, מבוא חורון

תגיות: בריאות , נופש
אתרים קשורים: מבוא-חורון

כמו עובר, עטופה בזרמים עדינים, צפתי בבריכה.


לפעמים המטפלת מתחה לי יד או רגל או עיסתה בעדינות את הגב. היא מתחה לי את הצוואר וערבלה אותי במים. הרגשתי עטופה, מפונקת, מוגנת וחשופה, בעיניים עצומות ורפיון מוחלט הייתי בחלום שלא רציתי שיגמר. כעבור כשעה לא רציתי לפקוח את העיניים. לא רציתי לדבר. לא רציתי לחזור למציאות. החוויה שעברתי הראתה לי שיש תקווה לעולם. ממש כך. זה היה הדבר הכי נפלא שעברתי בחיי.

 

איפה?

במבוא חורון. הכנסו ליישוב, בכיכר אחרי השער המשיכו ישר. המבנה הראשון מצד שמאל זה "לגעת במים"

טלפון

08-9726832

אתר האינטרנט

lbm.co.il

כמה זה עולה?

250 לטיפול

בשביל מה?

לחוויה בלתי נשכחת, כמתנה למישהי אהובה לפני לידה, אחרי לידה, לפני האפצ'י, או אחריו. אל תחפשו תירוץ, פשוט בואו

גישה לנכים

יש

שעות העבודה

פתוח כל השבוע [לא בשבת], צריך להזמין טיפול מראש

את הבריכה הקימה שרה, אמא של מיכאל שנפטר לפני כ-13 שנה ממחלה קשה. שרה היתה אז מורה לחינוך גופני. אחרי ימי האבל על בנה שבה ללמד ולעבוד, אבל רק כשטופלה בהידרותרפיה שב לה הניצוץ בעיניים. מאז הוא לא כבה. היא יצאה ללמוד, ואחריה ביתה, וכיום היא מעסיקה צוות של 15 איש בבריכה ע"ש מיכאל ומעניקה טיפולים לנכים, לילדים בעלי קשיי התפתחות שונים והפרעות קשב, אבל גם פינוקים כמו שאני עברתי ושיעורי שחיה לתינוקות. כל כך מומלץ שאין לי מילים. התמכרתי.

בבריכה הטיפולית במבוא חורון מטפלים בשיטת ג'הארה. זו שיטת טיפול במים חמים המאפשרת חווית הרפיה עמוקה להפגת כאבים ושחרור ממתחים. הרעיון המרכזי של השיטה הוא להאריך את עמוד השדרה ולהפחית את המתח מהמפרקים. המטופל צף בבריכה מחוממת ונתמך על ידי המטפל עם מצוף מתחת לברכיים. במשך הטיפול מבצע המטפל מסאז'ים, לחיצות בנקודות מסוימות בגוף ומתיחות עדינות ומתמשכות. משך הטיפול 45 דקות. הפעילויות בבריכה נפרדות לגברים ולנשים, כך שניתן להזמין גם טיפול לגברים על ידי מטפל. שימו לב לדרך: בגלל שהקו הירוק באיזור לטרון קצת שיכור  הישוב מבוא חורון מבודד משאר ישובי מערב בנימין. מכביש מס 1 רדו במחלף לטרון צפונה וסעו על כביש 3 עד שהוא נגמר. הישוב מימין. לאותו כביש תוכלו להגיע מהיציאה הדרומית של מודיעין. ימינה בכביש 3 עד מבוא חורון.