יש כיסוי סטודיונית עיצוב כובעים, נופי פרט

תגיות: ביגוד, סטודיו
אתרים קשורים: נופי-פרת

יונית רייך היא מעצבת כובעים, בת 28 ואמא ל-4 בנים ["אני מיעוט נשי ודומיננטי במשפחה"].


לפני כמה שנים יצאה לשליחות בני עקיבא ביוסטון טקסס, וכשחזרה החליטה שבא לה לעצב כובעים. זה מה שקורה לך כנראה כשאתה בא מטקסס. כשנולד בנה הרביעי קרם הרעיון עור וגידים והסטודיו לכובעים נפתח ביישוב מצפה יריחו. הסטודיו משלב שתי אהבות ישנות של יונית - קפה הפוך מהביל בתוספת  פרלינים משוקולד משובח תוצרת בית, לצד כובעים משובחים לא פחות.

הביקור בסטודיו הינו ביקור חווייתי לכל המשפחה: בעוד האישה מודדת כובעים להנאתה הבעל ייהנה מקפה טוב, עוגיות ביתיות, פרלינים ואינטרנט אלחוטי משובח [ולא ילחיץ].

טלפון

052-3881658 או 050-551460

אתר האינטרנט

studionit.co.il

פיסבוק: www.facebook.com/www.yonit.co.il

כמה זה עולה?

כובעים לאירועים 200 ₪ - 450 ₪

בשביל מה?

למה כובע!

שעות העבודה

כל בוקר, 13:00-9:00. רצוי לתאם מראש. אפשר לתאם גם פתיחת הסטודיו בערב

מידע שימושי

נפתחה חנות חדשה, בה מלבד הכובעים נמכרות שמלות ממעצבים צעירים (עקב כך המחירים יחסית נמוכים). את הכובעים ניתן להזמין באתר, ואת השמלות רק במקום

בינתיים הילדים ייהנו בחצר הגדולה מפינת חי פסטורלית ומתקני שעשועים הכוללים טרמפולינה ענקית!

הסטודיו מציע כובעים מעוצבים לכל אוכלוסיית הנשים: דתיות [מכל הסוגים], חילוניות, נשואות ורווקות. במקום ניתן למצוא, מלבד כובעים, גם מטפחות, בנדנות, פאשמינות וברטים מעוצבים, ואף תיקים מיוחדים התואמים לכובע, פאוצ'ים, חגורות סיכות, צעיפים ותכשיטים.

הישוב מצפה יריחו הוא ישוב קהילתי דתי גדול, הממוקם בקצה המזרחי ביותר של האיזור, רגע לפני הירידה לים המלח. אם פניכם מזרחה - תכנסו לסיבוב. במקום תצפית מרהיבה, תנחשו מה רואים ממנה.