אל תשאלו, עדנה אבגר תרפיה קְרָאניוֹ-סַקְרָאלִית, מושב רועי

תגיות: בריאות
אתרים קשורים: רועי

והשאלה הנשאלת היא מה זה לכל הרוחות קראניו-סקראלי? שאלה מצויינת.


אפילו אחרי הטיפול קשה לנו להסביר בדיוק. עדנה אבגר ממושב רועי אומרת לנו שהטיפול הופך להיות פופולארי לאחרונה. מפנים לטיפול הזה פיזיותרפיסטים, פסיכיאטרים ואפילו רופאי שיניים. היא אישית מכירה מישהי שהגיעה לטיפול לקראת הלידה. העובר שלה היה הפוך ובאמצעות הקְרָאנְיוֹ-סַקְרָאל הצליחו להפוך אותו והיא עברה לידה רגילה.

לפי ההסברים הכתובים והנאמרים של עדנה הבנו שזה טיפול בנוזל שעוטף את עמוד השדרה, מהגולגולת עד לעצם הזנב. רופא בעל שם הסביר לנו בפשטות: קְרָאנְיוֹ  זה הגולגולת, סַאקְרוּם  הוא קצה עמוד השדרה שעוד יוצאים ממנו עצבים. בסך הכל זו מערכת העצבים המרכזית שלנו מא' עד ת'. פלא שלא ידענו את זה קודם.

 

איפה?

ברועי. היכנסו בשער הראשון של היישוב, חלפו על פני החממות, היכנסו בשער השני ליישוב עצמו ופנו ימינה. אחרי שהכביש מתעקל שמאלה תראו לפניכם בית בצבע טורקיז. לא טעיתם - זהו ביתה של עדנה

טלפון

050-5601131

כמה זה עולה?

 200 לטיפול

בשביל מה?

בשביל להתנסות במשהו נעים מאוד, ופחות מוכּר ממסאז'

בפועל זה נראה ככה: שוכבים על מיטה בביגוד מלא, מוזיקה נעימה תנוגן לבקשתכם, נרות ארומטיים ורוגע  כלול במחיר. עדנה תניח בעדינות את ידיה, בהתחלה על הקרסוליים וכל פעם תעבור לנקודה אחרת. אולי זה בגלל שכל היום הסתובבנו בחום של הבקעה וכל מה שרצינו זה מיטה ומזגן, אולי לא. אבל החוויה היתה תחושת ציפה מענגת, עם חלומות בהקיץ חיוביים כאלה, חמודים.

אורך הטיפול כולל הסברים  שעה עד שעה ועשרים.