א-יידישע מסאז', חצר הגפן מרכז טיפולים הוליסטי, אלון מורה

תגיות: בריאות
אתרים קשורים: אלון מורה

כששומעים על פרוייקט "חצר הגפן" זה נשמע כל כך פשוט וכל כך חכם, שאיך-לא-חשבו-על-זה-קודם. הסיפור מתחיל בשבע מטפלות אלטרנטיביות מוכשרות, שכמותן בדור הניו אייג' יש בכל יישוב, אשר חברו יחד תחת קורת גג אחת. היישוב והמרכז לטיפוח יזמות [מט"י] עזר להן וליווה אותן, והיום, במקום לטפל כל אחת בביתה, הן מטפלות ב"מרכז ההוליסטי לבריאות האישה באלון מורה", שורה של חדרים מעוצבים, עם ריחות של שמנים ארומטיים ומוסיקה נעימה. אין טלפונים, אין ילדים, אין בעלים. הטיפולים מיועדים לנשים בלבד.


לפני הטיפול המטפלת המקסימה התפללה לרפואתי ולרגיעתי. מוסיקת כליזמרים נעימה התנגנה ברקע. זה היה שינוי נהדר מהקיטש הניו אייג'י של פעמוני הרוח ופכפוכי המים. הטיפול היה מצויין. מרגיע, עמוק, עם תובנות נכונות ובלי עודף קישקושים. היה נעים, פשוט, מכוון, ובעזרתו שקעתי לרוגע-אין-סוף, בדיוק איך שצריך להרגיש אחרי טיפול טוב. 

בחצר הגפן טיפולי גוף הכוללים: רפלקסולוגיה, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי הוליסטי, עיסוי תאילנדי, רייקי, עוצמת הרכות, טיפול פנים טבעי ועיסוי תינוקות. טיפולי צמיחת הנפש כוללים: מח אחד, פרחי באך, כישורי למידה, פאלם תרפי ודמיון מודרך. במקום ניתן גם לרכוש תווי שי של הטיפולים השונים כיחידים או כסדרה, וגם מרקחות טבעיות שמכינות המטפלות. 

בעוד זמן מה, כך מספרים במקום, תפתח במקום מסעדה חלבית. מבנה הקראוון שניתן למטרה זאת ע"י היישוב הורחב ושופץ ונבנתה לו מרפסת יפה הפונה לנוף. כשהיינו במקום עדיין עסקו בשיפוצים, כך שלא נוכל לספר על טיב האוכל והמחירים, אך הטיפולים הם סיבה מספקת לביקור.

 

איפה?

באלון מורה. היכנסו ליישוב ופנו ימינה בכיכר, בשביל קטן שמשולט "לחדרי האירוח"

טלפון
 
052-7710732 - אסנת, 054-7861947 - סמדר,
 
052-8119860 - טובה, 054-7974290 - לאה

 

דואר אלקטרוני

os450@yalla.com

 

כמה זה עולה?

שעת עיסוי 150 ₪

מידע שימושי

במקום ניתן לרכוש תערובות שמנים ואמצעים נוספים לעיסוי.