אברהם אבינו על גמל, ארץ בראשית פעילות ולינה, אלון

אתרים קשורים: אלון

ארץ בראשית היא חוה מקראית המשחזרת את סיפורי המקרא.


במקום מתקיימות סדנאות גיבוש לצוותים וקבוצות, במשימות תנ"כיות, כמובן. מה זה "משימות תנ"כיות" לכל הרוחות? למשל לבנות אוהל יריעות צאן עברי, למשל סדנת רעיית צאן, או שאיבת מים מהבור, רכיבה על גמלים או שילוח יוני דואר. ככה התגבשו קבוצות בתנ"ך. טריוויאלי.

לקבוצות ניתן לקיים במקום לינת שטח באוהל בדואי [סליחה, "עברי קדום"] על מזרנים, אך לפני שלוש שנים הקימו כאן את הצימר "סוכת אברהם" שמספק לזוגות אפשרות מפנקת הרבה יותר. הצימר יפהפה ויוצא דופן. בחצרו יש ג'קוזי מול הנוף, אבל אין מערכות שמע או טלויזיה. "היתרון של המקום הוא השקט והנוף עוצר הנשימה. צלילים ומראות זרים רק יפריעו פה". כך אומר בועז עידו, שהמפעל כולו הוא פרי מוחו הקודח.

 

איפה?

ליד הכניסה לישוב אלון. מכביש מס 1 [ירושלים ים המלח] פנו לכיוון היישוב אלון, ולפני שער היישוב פנו ימינה לאתר

טלפון

02-9974477

אתר האינטרנט

genesisland.co.il

כמה זה עולה?

לינה בצימר: 500 ללילה, באמצע השבוע המחיר כולל ארוחת בוקר

בשביל מה?

בגלל הג'קוזי באמצע המדבר. הכי יפה בעולם

מתי?

פעילות: פתוח כל יום, לקבוצות ובתיאום מראש. לינה: כל יום

גישה לנכים

יש

כשרות

המועצה הדתית מטה בנימין

בועז הקים את ארץ בראשית לפני 16 שנה. הוא הסתכל מסביב והסיפור המקראי של רועי אברהם ורועי לוט קם לתחיה מול עיניו. הוא הביט שוב, וראה את בני ישראל חוצים את הירדן ויושבים בכיכר הירדן בבואם לארץ. אז הוא הלך הביתה, ליישוב אלון, לשתות מים. אבל החזיונות לא הרפו, והוא הקים את "ארץ בראשית", אירוח עברי, על אוהליו וגמליו, בו המבקר יולבש בבגדים "תנ"כיים", יפגוש שחקנים מחופשים לרועי אברהם ורועי לוט, שירחצו את רגליו, ויציגו בפניו את הסיפור המקראי בצורה שלא תשכח.