יש לי קוביות קטנות, נוי בודנר פסיפס, ריחן

אתרים קשורים: ריחן

אם אכן בחרתם לעשות את המאמץ והגלגלים הביאו אתכם לישוב ריחן - הרווחתם.


ריחן הוא ישוב קהילתי, המונה 60 משפחות, בלב יער מקסים. האוירה גרמה להרבה אמנים להעתיק את מקום מגוריהם לכאן. למשל, נוי בודנר. נוי היתה גמולוגית, כלומר מעריכת יהלומים ואבנים טובות. נכון, יש הרבה נשים שמעריכות יהלומים. אבל נוי ממש הפכה את זה למקצוע. היא היתה תל אביבית בכל ליבה ועבדה בבורסה ליהלומים ברמת גן.

 

איפה?

בריחן. הכנסו ליישוב ופנו שמאלה מיד. בפניה השלישית פנו ימינה וסעו עד שתראו בית מעץ בצד ימין.  הגעתם

טלפון

0528376101, 04-6350426

כמה זה עולה?

מסגרות מ-40 ₪, ספסלים מ-500 ₪

בשביל מה?

בגלל המתיקות של הבית, בעלת הבית והעבודות שלה

מתי?

בתיאום

לריחן הגיעה נוי במקרה, ולא מתוך אידיאולוגיה. במשך הזמן הבינה שיישוב ארץ ישראל זאת לא אידיאולוגיה - זאת אהבה. היא המשיכה לעבוד ברמת גן, מה שחייב שעה וחצי נסיעה לכל כיוון ומערך מטפלות שידאגו לילד. בחופשת הלידה השניה היא החליטה שזהו. יש לה סדרי עדיפויות אחרים והיא רוצה לחיות חיים פשוטים יותר. במקביל התחילה לעשות פסיפסים. היא מאד נהנתה מהעיסוק המרגיע, ואז חברה שלה הזמינה פסיפס אחד, ואז השכנה, ואז השכנה של החברה והחברה של השכנה.

נוי מייצרת עבודות עץ בשילוב פסיפסים. היא יוצרת מסגרות למראות, שלטים לבית, מסגרות לתמונות, בוצ'רים מעץ טבעי בשילוב פסיפס [מאד יפים!] ואפילו ספסלים. לא תמיד יש לה מלאי של עבודות, צריך להתעדכן בטלפון לפני שבאים. אם יש - נכונה לכם הפתעה: הבית של נוי ואורן כל כך יפה! כל פינה מושקעת ומרגשת בפשטותה. יש אנשים שפשוט יש להם טעם טוב.