לבלוב הרימון, דין דוידוב, קייטרינג ואירוח ביתי, רימונים

אתרים קשורים: רימונים

דין סבורה, שמקומה של האישה במטבח. לכן היא לא בונה קרירה: ביום היא שפית בבית קפה בירושלים, ובערב מחכה לה העבודה בקייטרינג הביתי שלה. העסק שלה המשרת אירועים קטנים עד 100 משתתפים.


בזמנה הפנוי היא מזמינה אנשים אליה ליישוב רימונים לאכול איתה באווירה פסטורלית. בנוסף דין היא קונדיטורית ועושה את זה משחר ילדותה! דין מכינה את מטעמי המזרח, עושה חלות, שכל הסביבה קונה לפני שבת. היא מפורסמת גם בקינוחים שלה ולא מפחות מכך בחיוכה המקסים.

דין מדברת גם רוסית, למרות שמוצאה מיהודים הרריים, או כפי שהם נקראים יהודים טאטים, קהילה יהודית קטנה במיוחד שאבותיה הגרו בפרס לצ'צ'ניה. 

 

טלפון

052-6699878

שפות

עברית \ רוסית

בשביל מה?

בשביל האוכל התאים, החיוך המדהים ומראות המרתקים. 

גישה לנכים

יש

שעות העבודה

בתיאום מראש. רצוי בשעות הבוקר המוקדמות והקרירות או אחרי הצהריים.

כשרות

ללא תעודה

 

 

רימונים הוא יישוב קהילתי קטן, שבו חיות משפחות דתיות וחילוניות כאחת. הוא נמצא בקצה המזרחי של נחלת בנימין. ביקור ברימונים יכול להשתלב בביקור באזור כביש אלון המפורסם, המחבר בין גוש אדומים (בנימין) ליישובי השומרון וביקעת הירדן. היישוב נמצא בגבעה, שממנה ניתן לראות את כל הסביבה: ירושלים, ים המלח, מדבר ובקעת הירדן. בין הרי היישוב רימונים קיימת ברכה חצי אולימפית.

משפחות ואף קבוצות תיירים קטנות יכולות להתארח אצל דין. "אין לי הרבה מקום בבית, - היא אומרת, - אבל אפשר לארוך שולחן גם בגינה או המקומות נחמדים אחרים ביישוב". המראות כאן מהממים. השקט ממלא את הנשמה, היחס של דין ממלא את הלב, ויצירותיה הקולינריות נותנים חוויה בלתי נשכחת. תנסו ותראו.