לילה בארץ הגבעות, נופש קידה צימרים, קידה

אתרים קשורים: קידה

מתי בפעם האחרונה לקחתם את המשפחה לנופש במאחז?


הישוב קידה הוא אחד המאחזים המבוססים בגבעות של איזור שילה, וממוקם בקצהו המזרחי של הרכס, מעל נוף בקעת הירדן. בצימרים של מענית ומשה רבינוביץ' בקידה יש את מה שהמתנחל הממוצע חולם עליו: מקווה טהרה, מטבח כשר ומאובזר לשבת ובית כנסת פעיל. לא רחוק משם תוכלו להנות גם מבריכה עם שעות רחצה נפרדות לנשים ולגברים. הצימרים בקידה לא הכי מפנקים בעולם אבל חמודים ומאובזרים.

למענית יש סטודיו במקום, בו היא יוצרת עבודות ייחודיות. ניתן לרכוש במקום או להזמין לפי הטעם האישי שלכם. היא עושה מזוזות, תכשיטים, פמוטים ועוד. הצימרים הם בשבילה גם כלי חינוכי. פינת משחקים משותפת לילדיה ולילדים המתארחים אצלם מלמדים אותם מה זה שיתוף, ומה זאת הכנסת אורחים.

איפה?

בקידה. משבות רחל סעו ישר [מזרחה] לגבעות, ולאחר מספר קילומטרים פנו שמאלה בבית האדום, ומיד ימינה לקידה. היכנסו ליישוב, המשיכו ישר עד הסוף [הכביש מתעקל באמצע], וחנו מיד אחרי בית האבן משמאל

טלפון

052-3767091

אתר האינטרנט

knofesh.com

פיסבוק - www.facebook.com/kidanofesh

כמה זה עולה?

400 ₪ באמצע השבוע, 450 ₪ בסופו לזוג. כל מיטה נוספת 50 ₪. יש אפשרות להזמין ארוחת בוקר ובשבת ניתן להתפנק בארוחות מלאות

בשביל מה?

בשביל להרגיש נערי גבעות ליום אחד

מידע שימושי

ליד בצימר נמצאת סדנת זכוכית "מענית", שבה נמכרת זכוכית אומנותית ומתקיימות סדנאות אומן

אם נמאס לכם לשבת בצימרים כל היום אתם מוזמנים לעשות סיבוב ב"שביל אליהו" - מסלול מרהיב מהיישוב קידה אל המצפור הצופה אל בקעת הירדן והרי גלעד, האורך כשעה ומלווה בשלטים המספרים על החי והצומח באזור. במרחק הליכה ניתן לבקר בחוות ישוב הדעת הסמוכה, להסתובב עם הילדים בגבעות מסביב, להנות מהאוירה הכפרית הפשוטה והחלוצית, ולשאול בנימוס אם אפשר להאכיל את העזים או הסוסים. במרחק נסיעה קצרה תוכלו להגיע גם למעיינות עלי ואתרי שילה ממערב, ולטיול לנחלים היורדים לכיוון בקעת הירדן ממזרח.