לילה לבן בשדות בית לחם, נווה אפרת, מלון בוטיק, אפרת

אתרים קשורים: אפרת

באירופה מקובל כי פרבריה של כל עיר בירה משמשים עתודה תיירותית לעיר העמוסה.


במרחק כמה דקות מהעיר, בסביבה ירוקה ושקטה, תוכלו ליהנות מלינה המאפשרת חופשה בעיר או טיול בסביבתה. בגוש עציון הבינו את הפוטנציאל, ובעת כתיבת הספר נודע לנו כי החלו תהליכים לתכנון שטחי תיירות בגוש עציון בעתיד, כעתודה לחדרי המלון בירושלים. ב"נוה אפרת" הבינו את זה כבר מזמן.

נוה אפרת הוא מלון קטן ונעים, שהיה פעם בית הארחה מקומי ושודרג למלון 3 כוכבים, עם לובי מחודש וחדר אוכל גדול. זה המקום האידיאלי להניח בו את הראש בטיול או בסוף שבוע באיזור. אם חיפשתם הכל כלול + אירובי בבריכה + קוסם ודיסקו - סעו לקפריסין. כאן אין בריכה, אבל יש 22 חדרים, 9 מהם באגף החדש, 12 באגף הישן, וסויטה אחת. החדרים באגף הישן מהוהים קצת, אבל החדשים יפים. הסויטה היא פשוט חדר באגף הישן עם תוספת של סלון ומטבחון. אנחנו עדיין ממליצים על החדרים החדשים.

בעבר שימש המלון ל"איפסון" האורחים של תושבי אפרת. היום מגיעים אליו גם תיירים מחו"ל, משתתפי ימי העיון של מכללת הרצוג, אנשים שחוגגים שמחות באזור ואפילו סתם אנשים מבחוץ, שרוצים רוגע עם נוף יפה וצוות נחמד.

 

איפה?

רחוב נצר ישי, אפרת. היכנסו לאפרת מהכניסה הראשית, בכיכר הראשונה פנו ימינה, ואחריה מיד שמאלה. המשיכו ישר ברחוב, המלון מימינכם

טלפון

02-5488440

אתר האינטרנט

efratrc.com

כמה זה עולה?

350 - 500 לזוג בחדר. 90 תוספת לילד

בשביל מה?

כי זה בגוש עציון. חוץ מזה זה זול, נעים ויטפלו בכם יפה

גישה לנכים

יש נגישות למלון, בימים אלה מכינים חדר מותאם לנכים

כשרות

מהדרין

כל החדרים במלון יכולים להכיל גם משפחות עם ילדים, ובמלון אולם אירועים וחדרי כנסים לכל מטרה.

ליד המלון נמצא "פארק השיבולים הלוחשות", גן ציבורי שמעוצב מאוד מעניין. מתקני האבן בנויים כך שיֵרָאו כאילו הן שיבולים. הכניסה מרח' נצר ישי. ליד הפארק יש חניה ונגישות לנכים, פרגולה עם שולחנות אבן, ומדשאות להנאתכם.